Szkolenie to inwestycje w kadry, czyli zadowolenie pracodawcy i pracownika. Uczenie się jest procesem nie ograniczającym się wyłącznie do dzieciństwa i młodości. Człowiek przez całe życie ma olbrzymie możliwości zmiany swojej osobowości oraz poszerzania wiedzy. Powinien je rozwijać z korzyścią dla siebie, jak i firmy, w której pracuje. Szkolenia to nie tylko nabywanie nowych umiejętności, to również zmiana postawy.

Od lat organizujemy szkolenia, seminaria i konferencje, w których udział biorą pracownicy Urzędów Pracy, osoby bezrobotne, poszukujące pracy, menedżerowie, specjaliści oraz pracownicy administracji. Jesteśmy w stanie zorganizować szkolenie dotyczące niemal każdego zagadnienia czy tematu.

Nasza lista szkoleń nigdy nie jest zamknięta. Poza bieżącą ofertą, którą znajdą Państwo na naszej stronie, jesteśmy otwarci na Państwa propozycje. Posiadamy bardzo bogatą bazę wiedzy i współpracujemy z wieloma ekspertami – daje nam to bardzo solidne zaplecze merytoryczne, które chętnie udostępniamy Uczestnikom naszych szkoleń, warsztatów i seminariów. Chętnie dzielimy się z Państwem naszym doświadczeniem, wiedzą i informacjami z wielu dziedzin.

Poniżej przedstawiamy Państwu proponowane tematy szkoleń, terminy oraz miejsca prowadzenia tych szkoleń w 2024 roku.

 

 

Styczeń Luty Marzec
Kwiecień Maj Czerwiec
Lipiec Sierpień Wrzesień
Październik Listopad Grudzień